Příměstský Speciál Tábor 2020 je tady !

Jako každý rok jsme pro vás připravili nadupaný program plný paintballových her, her v přírodě, archery game a spousty dalších sportovních a zábavních aktivit. Vzhledem k přísným hygienickým podmínkám bude omezen počet dětí na jednotlivých termínech. I proto jsme se rozhodli vypsat tentokrát termíny 4 + 2(novinka šermířský tábor). Veškeré zpřísněné hygienické podmínky budeme řešit dle aktuálních nařízení státu. Vše potřebné zajistíme i díky našemu novému zázemí na redhillparku, kde máme k dispozici budovy se kompletním sociálním zařízením.

Velkou novinkou je v roce 2020 zařazení dvou termínu šermířského tábora. Ve spolupráci se šermířskou skupinou Cerveza jsme pro vás připravili týdenní program plný dobrodružných her, šermu a lukostřelby. Tábor je vhodný od 9ti let. Více informací již brzy níže.

Tábor je pro děti od 8 až 15 let. Vítání jsou jak nováčci, tak i ti s paintballovými zkušenostmi. Pod vedením lektorů je dbáno na přátelskou atmosféru, týmovou spolupráci a fair play hru. Každý je vítán a bude mu dán prostor pro nalezení jeho předností a to díky moderním lektorským postupům.

Co můžeš očekávat:

Každé dopoledne je výuka teoretická i praktická (střelba, pohyb, strategie, taktika, přežití v přírodě, první pomoc, maskování a mnoho dalšího). V plánu jsou paintballové a archery hry, a to na 2 indoor hřištích a ve venkovním areálu Redhill Park, herní doplňkový program (stolní tenis, šipky, outdoorové hry atd.). K dispozici je odpočinková zóna v zázemí Paintball Hall. Poslední den je v plánu velká strategická hra. S vytvořeným týmem budeš plnit úkoly během velké akce, nakonec proběhne vyhodnocení.

Termíny:

29.6. - 3.7. 2020

6. - 10.7. 2020

27. - 31. 7. 2020

3. - 7. 8. 2020

Středověký příměstský tábor:

Dovolujeme se vás pozvat na náš středověký, dobrodružný, příměstský tábor plný her, šermu a lukostřelby.

Tábor je vhodný pro děti od 9 do 16 let.

Ve spolupráci s šermířskou skupinou Cerveza jsme pro vás připravili nezapomenutelný týden plný dobrodružství.

Děti si budou moci osvojit nejen dovednosti středověkých rytířů, lovců a vojáků, ale také střípky ze starých řemesel, jako brašnářství, krejčovství, platnéřství a pod.

Celý týden pak budou nabyté dovednosti uplatňovat v celotáborové hře.


Termíny:

13. - 17.7. 2020

10. - 14. 8. 2020

Cena: 3500,- kč

Každé dopoledne je výuka teoretická i praktická, a to jak formou tréninku, tak her a soutěží. Oběd probíhá formou donášky či návštěvou stravovacího zařízení a po něm následuje program, plný her, soutěží a velké táborové hry. Program probíhá jak na hale v centru brna, tak v našem venkovním lesním areálu redhillpark.cz

Cena:

3 500,- Kč za 5 dnů
Cena obsahuje vedení zkušeným instruktorem po celou dobu tábora, veškerou potřebnou výstroj a výzbroj, spotřebu kuliček, dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu.

Nezbytné vybavení:

Maskáčové nebo staré sportovní oblečení, mikina, batoh o velikosti 10-20l, pevná obuv, pláštěnka, čepice, láhev na vodu.

 

Doplňkové vybavení (není nutné):

Nůž, pevný opasek, KPZ, PMR vysílačka, šátek.Jak rezervovat:

Přihlášku ve formátu PDF si můžete stáhnout ZDE a odeslat ji na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Uzávěrka bude 10 dnů před nástupním dnem, kapacita je 35 dětí.
Přihláška je platná až po zaplacení zálohy 2000,- Kč.

Přihláška

 

Možnosti platby:

převodem na účet: číslo b.ú.: 250189432/0300 (do zprávy pro příjemce uvést jméno dítěte)Vedoucí:

Jiří Čarek tel: 734 200 238