Příměstský Speciál Tábor 2021 je tady !

Jako každý rok jsme pro vás připravili nadupaný program plný paintballových her, her v přírodě, archery game a spousty dalších sportovních a zábavních aktivit. Veškeré zpřísněné hygienické podmínky budeme řešit dle aktuálních nařízení státu. Vše potřebné zajistíme i díky našemu zázemí na redhillparku, kde máme k dispozici budovy se kompletním sociálním zařízením.

Tábor je pro děti od 8 až 15 let. Vítání jsou jak nováčci, tak i ti s paintballovými zkušenostmi. Pod vedením lektorů je dbáno na přátelskou atmosféru, týmovou spolupráci a fair play hru. Každý je vítán a bude mu dán prostor pro nalezení jeho předností a to díky moderním lektorským postupům.

Co můžeš očekávat:

Každé dopoledne je výuka teoretická i praktická (střelba, pohyb, strategie, taktika, přežití v přírodě, první pomoc, maskování a mnoho dalšího). V plánu jsou paintballové a archery hry, a to na 2 indoor hřištích a ve venkovním areálu Redhill Park, herní doplňkový program (stolní tenis, šipky, outdoorové hry atd.). K dispozici je odpočinková zóna v zázemí Paintball Hall. Poslední den je v plánu velká strategická hra. S vytvořeným týmem budeš plnit úkoly během velké akce, nakonec proběhne vyhodnocení.

Termíny:

26.-30.7

9.-13.8 

Každé dopoledne je výuka teoretická i praktická, a to jak formou tréninku, tak her a soutěží. Oběd probíhá formou donášky či návštěvou stravovacího zařízení a po něm následuje program, plný her, soutěží a velké táborové hry. Program probíhá jak na hale v centru Brna, tak v našem venkovním lesním areálu redhillpark.cz

Cena:

3 500,- Kč za 5 dnů
Cena obsahuje vedení zkušeným instruktorem po celou dobu tábora, veškerou potřebnou výstroj a výzbroj, spotřebu kuliček, dopolední svačinu, oběd a odpolední svačinu.

Nezbytné vybavení:

Maskáčové nebo staré sportovní oblečení, mikina, batoh o velikosti 10-20l, pevná obuv, pláštěnka, čepice, láhev na vodu.

 

Doplňkové vybavení (není nutné):

Nůž, pevný opasek, KPZ, PMR vysílačka, šátek.Jak rezervovat:

Přihlášku ve formátu PDF si můžete stáhnout ZDE a odeslat ji na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .
Uzávěrka bude 10 dnů před nástupním dnem, kapacita je 35 dětí.
Přihláška je platná až po zaplacení zálohy 2000,- Kč.

Přihláška

 

Možnosti platby:

převodem na účet: číslo b.ú.: 250189432/0300 (do zprávy pro příjemce uvést jméno dítěte)Vedoucí:

Jiří Čarek tel: 734 200 238