Průběh vaší akce

 

Po příjezdu, nebo příchodu na místo jsou účastníci seznámeni s areálem, mají možnost se převléknout do svých či připravených oděvů a vybavit se taktickými ochrannými doplňky. Posléze probíhá školení, během kterého se hráči naučí dodržovat pravidla areálu, bezpečnostní a herní pravidla, osvojí si manipulaci se značkovačem.

 

Po příchodu na hřiště organizátor vysvětlí pravidla konkrétní hry/scénáře, hráči se rozdělí do týmů a odejdou do startovacích pozic. Dle přání mají čas na přípravu taktiky. Na Signál rozhodčího se hráči připraví a hra startuje, každá hra má vždy určitý cíl a má také většinou časový limit. Po splnění úkolu jednou či druhou stranou, či vypršení časového limitu hry, organizátor hru ukončí a vyhlásí výsledek hry.

Po ukončení hry se hráči dostaví na určené místo, doplní si munici a nachystají se do další hry. Mohou využít pohostinnosti zázemí kde je připraveno základní občerstvení.

 

S jakýmkoli technickým, či herním problém se může každý obrátit na organizátora, ten je tu pro pohodu hry, v neposlední řadě také pomáhá a radí s taktikou každému týmu.

 

Všechna práva vyhrazena © 2016 RPR Paintball sport, o.s. | Design by dwgd

www.rprpaintball.cz | www.rpradventure.cz | www.rprpaintballgame.cz | www.czech-paintball.com | www.rprpaintballcup.cz