NERF A NEBO NIC

 

První Nerf arena v Brně nabízí jedinečnou možnost zábavy pro všechny. V centru Brna si můžete užít divokou střílečku na čtyřech hřištích. Pokud vás láká dát pořádný bitvy v přírodě můžete vyrazit do areálu Red Hill Parku zde je pro vás připraven velký bitevní areál, a to pouze 5 zastávek tramvají z centra.

 

Soukromá akce nebo narozeninová oslava

Naládovat šipky, cvak - cvak a velká Nerf bitva může začít. Pro 6 až 30 dětí uspořádáme oslavu na kterou se jen tak nezapomíná. Balónky a dorty sice nemáme, zato  máme spoustu nerfek a šipek, takže tři dva jedna a hurá zasypat soupeře šipkami.

 

Tréninky

Baví tě hrát a zlepšovat se ideální čas strčit mobil do kapsy a vyrazit na náš trénink! Naučíme tě tipy a triky, že bude mít soupeř co dělat, aby leknutím nespolkl šipku i s celou Nerfkou. Za každý trénink i turnaj navíc odměňujeme XPéčkama, stoupej tak na žebříčku a hodností a staň se mistrem Nerfu.

 

vytvoř si profil a začni hned  na www.nerfarena.cz

 

 

Turnaje

Máš partu a nemáš kde, hrát? už tě nebaví nahánět ségru kolem gauče v obýváku? Správný čas přihlásit se na turnaj a vyzkoušet co v tobě opravdu je. Přijít můžeš se svou sehranou partou, ale klidně i sám a my tě seznámíme a přidáme k dalším hráčům a možná vytvoříte hvězdný tým!

 

Jak to u nás chodí

Každou akci ať už jde o trénink, turnaj, narozeninovou oslavu či volnou hru organizuje profesionální organizátor/animátor, který se o vás postará od začátku až do konce. Vysvětlí pravidla na které i následně dohlíží. Radí s taktikou a stará se o veškeré zapůjčené vybavení. Vytváří to správné prostředí aby jste si hru užili naplno.

 

 

Trénink

1 hodina hry

150 Kč/osoba

 

 

Permanentka - Trénink

4 vstupy

500 Kč/osoba

 

 

Permanentka - Trénink

10 vstupů

1 200 Kč/osoba

 

 

Turnaj

1 hodina hry

200 Kč/osoba

 

 

Soukromá akce

1 hodina hry (min. 6 hráčů)

200 Kč/osoba

 

v cenně je zahrnuto: maska, nerfa, šipky, organizátor

Všechna práva vyhrazena © 2016 RPR Paintball sport, o.s. | Design by dwgd

www.rprpaintball.cz | www.rpradventure.cz | www.rprpaintballgame.cz | www.czech-paintball.com | www.rprpaintballcup.cz